LEGION X SPQR

Forum Sojuszu LEG X


#1 2006-09-27 10:47:57

Marcus

Skryba

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 50
Punktów :   

Dzień przystąpienia do OGame.

Wszyscy skupiamy się na rozbudowie , na zbrojeniach a czy pamiętacie kiedy przystąpiliście do GRY? Ja na początku prowadziłem nawet notatki codzienne tzn. ile pkt.  które miejsce i ilość wszystlich graczy, wyglądało to tak :
14 marzec 2006- przystąpienie do gry,
po nocy czyli dzień pierwszy- 4 pkt - miejsce 6264 - ilość wszystkich 7514.
                 - dzień 2          -13 pkt - -.-.-.-.-. 6091 - -.-.-.-.-.-.-.-.-.-. 7543 ,
                 -dzień 3           -16 pkt - -.-.-.-.-. 6080 - -.-.-.-.-.-.-.-.-.-. 7517 ,
                 - dzień 4          - 26 pkt - -.-.-.-.-5978 - -.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- 7560 ,
i tak już poszło .
Grę zaczynałem nie znając tu nikogo więc z nikąd pomocy materiałowej nie otrzymałem , a jeszcze taka ciekawostka , wg. moich zapisków najwięcej ludzi {kont} 7844 a teraz zaledwie 4880 .Pozdrawiam .

Offline

 

#2 2006-09-27 13:33:23

Zeratul

ex Legat

3771426
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 263
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

No ja taki dokładny nie byłem, ale jak dobrze kojarzę to grę zacząłem ok. 20 lutego 2006 To jest moje pierwsze UNI na jakim grałem i tak jak MARCUS nie znałem tutaj nikogo i znikąd nie miałem pomocy
No a teraz to sie inaczej gra ułożyła Dużo się na tym Universum nauczyłem A jeszcze ile nauki OGAMEowej mi zostało to wolę nie myśleć


Kulki posiadane 3
Kulki zrobione 9
LEGXhttp://board.ogame.pl/images/avatars/avatar-29360.gifInni
LEG Xhttp://picsrv.fora.pl/images/smiles/armata_PDT_40.gifLEGX

Offline

 

#3 2006-09-27 14:15:01

Antoninus Pius

Minister Sprawiedliwości :]

status Inquisitor@jabber.au
2212471
Call me!
Skąd: blisko Gdańska
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 353
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

ja nawet nie pamiętam kiedy dokładnie zacząłem
miesiąc - styczeń 2006, a w lutym zostałem przyjęty do Legionu [później z przyczyn technicznych wystąpiłem i wstąpiłem ponownie]
do gry zostałem zaproszony przez Messalinę [przeszła do Devili - dostała bana - niech jej ziemia lekką będzie ]
i pierwszy miesiąc zdobywałem punkty w aSPQR [R.I.P.], potem w samym SPQRze [również R.I.P. ] nastąpił rozłam i ja poszedłem za Messaliną i niezapomnianym Germanikiem do Legionu, w którym dostawałem pomoc i szybko objąłem funkcję dyplomaty.

natomiast zupełnie nie pamiętam kiedy silni odeszli, a ja zostałem Legatem tonącego okrętu...

może część z tych wydarzeń lepiej będą pamiętać Spartacus, Servius i Mernikus, z którymi moja ogamowa historia jest ściśle związana


http://img294.imageshack.us/img294/1098/sygnaogame01cu8.jpg

Offline

 

#4 2006-09-27 15:11:54

Servius

Legionista

7087237
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 136
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

Ja opowiem tyle ile pamiętam

Zaczeło się w Listopadzie... Na początku zrobiłem bład i miałem długo 1 planetę tylko. Więc punktów miałem mało. Po jakimś czasie wstąpiłem do SPQR . Podobała mi się tam atmosfra (ahh ta łaźnia). Lecz w SPQR nastąpił rozłam (jak dobrze pamiętam to ptzez to że było coraz mniej tej "tradycji" SPQR i przez duża ilość graczy... chyba ponad 30 nas wtedy było?). Doszedłem do LEG X 3 dni po jego utworzeniu. Było nas wtedy 4, po mnie doszli następni, niektórzy w tym samym dniu. Pamiętam jak pisałem na priv Carolusowi i Germanikowi czy mnie przyjmą . Po jakimś czasie od Devilów (chyba od Devilów) dostaliśmy propozycje fuzji lecz jej nie przyjeliśmy. Potem było i gorzej i lepiej .

Ostatnio edytowany przez Servius (2006-09-27 15:47:30)


<<<BASS PLAYER>><<<BASS PLAYER>>><<<BASS PLAYER>>><<<BASS PLAYER>>>

Offline

 

#5 2006-09-27 15:32:42

Antoninus Pius

Minister Sprawiedliwości :]

status Inquisitor@jabber.au
2212471
Call me!
Skąd: blisko Gdańska
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 353
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

heh

Carolus poszedł do Devili za Messaliną, bo ona znała tam antysmoka i paru innych
wzieli ze sobą konto Germanika, który przestał grać, bo został zezłomowany przez ave z PRAETu, z którym jednocześnie prowadził rozmowy o możliwej koalicji - raz się spóźnił z pracy do domu i floty już nie było, ale mocno zabolało go to, że właśnie zezłomował go człowiek, z którym miał [jak mu się wydawało] przyjazne stosunki i z którym prowadził negocjacje co do paktów...

co do tradycji...
trudno wymagać 'przywiązania do tradycji' w naszym sojuszu od osób, które SPQRu nie znały...
ale  mimo to ma ona wpływ na jego funkcjonowanie - ponieważ gdyby nie SPQRowski 'styl' prowadzenia polityki sojuszu, to dziś Legionu by nie było.
Dlatego z reguły nie przyjmujemy propozycji fuzji, nie przywiązywaliśmy największej wagi do punktów jak byliśmy na 137 miejscu - i teraz również nie są one naszym priorytetem
Znam sojusze, które przechodzą od fuzji do fuzji, ale tam nie ma szans zawiązać się współpraca i lojalność wszystkich członków wobec siebie nawzajem...

Chcę przede wszystkim, żeby nam się dobrze grało ze sobą [choć może ostatnio cisza na łączach ]
może ne mam szczególnych predyspozycji do wymyślania nowych tematów do rozmów na forum [tych luźnych i relaksujących ]
dlatego ważny jest udział Nas wszystkich na forum [i w Ogrze też ] , bo w końcu wszyscy - niezależnie od stażu pobytu - współtwożymy Nasz sojusz

Salve!


http://img294.imageshack.us/img294/1098/sygnaogame01cu8.jpg

Offline

 

#6 2006-09-27 15:45:51

Zeratul

ex Legat

3771426
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 263
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

Inquisitorius napisał:

Chcę przede wszystkim, żeby nam się dobrze grało ze sobą [choć może ostatnio cisza na łączach ]
może ne mam szczególnych predyspozycji do wymyślania nowych tematów do rozmów na forum [tych luźnych i relaksujących ]
dlatego ważny jest udział Nas wszystkich na forum [i w Ogrze też ] , bo w końcu wszyscy - niezależnie od stażu pobytu - współtwożymy Nasz sojusz

I tutaj popieram naszego dowódcę Jednego czego oczekuję od Tego sojuszu żeby mi dał to pełnej współpracy
Ze "starą gwardią" z LEG X rozmawia mi się b. dobrze i jestem zadowolony z przyjścia do Tego sojuszu i mimo tego iż chciałem odejść to była to dla mnie ciężka decyzja
Także udzielać się ludziska, trochę spamu na forum nie zaszkodzi


Kulki posiadane 3
Kulki zrobione 9
LEGXhttp://board.ogame.pl/images/avatars/avatar-29360.gifInni
LEG Xhttp://picsrv.fora.pl/images/smiles/armata_PDT_40.gifLEGX

Offline

 

#7 2006-09-27 19:27:40

Kubs

Legat

Zarejestrowany: 2006-07-18
Posty: 149
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

Hehe...ja zaczalem grac gdzies kolo maja tego roku. Majac 0 punktow zostalem przyjety do sojuszu JDI (R.I.P). Byl tez tam jakis czas Zeratul. Potem jak JDI sie rozpadlo, mialem przygode z MADAFAK (straszna masakra) gdzie panowala beznadziejna atmosfera i bylo 60 ludzi, z czego 3/4 miala po 1000-5000 pkt. Zeratul byl juz wtedy w LEGIONIE i ja tez chcialem tam byc. Zanim Inqui poszedl na urlop, z tego co pamietam juz mielismy dobre uklady. Potem, gdy Zeratul przejal tymczasowe przewodnictwo w Legionie a ja dobrnalem do 75k punkciszy, zostalem przyjety do Legionu. Tutaj jest moj dom i jest mi dobrze. Wspolpraca ogolnie jest w porzo, poza tym ze czesto nie moge sie dogadac z Maximusem :>. Ekipa jest zgrana i oby tak dalej.


LEGX http://picsrv.fora.pl/images/smiles/armata_PDT_40.gif LEGX

+I HAVE COME TO SERVE+

Offline

 

#8 2006-09-27 19:48:22

Zeratul

ex Legat

3771426
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 263
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

Oj a mnie się KUBS wydaje że Ty wcześniej zacząłeś grać Bo o ile mnie pamięc nie myli na początku marca dołączyłem do JDI i Ty już tam byłeś Wtedy była nas trójka a ja miałem niecałe 400 pkt Potem podołączali inni i chyba już nie grają


Kulki posiadane 3
Kulki zrobione 9
LEGXhttp://board.ogame.pl/images/avatars/avatar-29360.gifInni
LEG Xhttp://picsrv.fora.pl/images/smiles/armata_PDT_40.gifLEGX

Offline

 

#9 2006-09-28 00:13:08

Maximussss

Uczony

Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 149
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

zemna nie mozesz sie dogadac??

Offline

 

#10 2006-09-28 21:58:55

Kubs

Legat

Zarejestrowany: 2006-07-18
Posty: 149
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

z Toba, z Toba :]


LEGX http://picsrv.fora.pl/images/smiles/armata_PDT_40.gif LEGX

+I HAVE COME TO SERVE+

Offline

 

#11 2006-09-28 22:16:00

Antoninus Pius

Minister Sprawiedliwości :]

status Inquisitor@jabber.au
2212471
Call me!
Skąd: blisko Gdańska
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 353
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

Panowie - załóżcie więc na to osobny temat na forum, lub wyjaśnijcie to sobie przez gg

jak by spór poszedł na OWce, to moge robić za rozjemcę

ale chyba AŻ TAK źle nie jest?


http://img294.imageshack.us/img294/1098/sygnaogame01cu8.jpg

Offline

 

#12 2006-09-28 23:10:30

SpartacuS

Skryba

7191878
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2006-07-25
Posty: 60
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

Ja zacząłem grę...  no właśnie... kiedyś
Mój pierwszy sojusz to SPQR a raczej Academia. Nauczyłem się tam wiele. Miałem dobry kontakt z Messaliną. Za jej wstawiennictwem mimo braku wymaganej liczby pkt dołączyłem do grona Legionistów. Szkoda mi było Scarabeusa, opiekuna Academii. Później gdy SPQR zaczęło się rozpadać i nastąpił podział Mess zaprosiła mnie do nowo utworzonego Legionu X SPQR. Przeniosłem się. Następnie gdy Legion przeżywał trudne chwile, Mess i spółka odeszli do Devil. Miałem propozycje by też iść. Ale wkladałem dużo serca, udzielałem się bardzo na forum i szkoda mi było Legionu. Już wtedy nie najważniejsze były pkt. Oficio chyba też też miał tę propozycję przejścia tak jak kilku innych Legionistów. Ważniejsze dla nas jednak było zgranie i "dom". Zostaliśmy, Wodzem został Oficio, wspólnie z Mernikusem i kimś jeszcze... (zapomniałem) w liczbie nie wielkiej choć dostawaliśmy po d... to dobrze nam było. Devil jest teraz w liczbie lekko licząc 50 minimum, ale zgrania i "przyjaźni" tam raczej nie ma. Legion rósł w siłę. Później miałem kłopoty z kompem i przez chyba 2 miechy nie miałem dostepu do OGame. Czasami wpadałem żeby konta mi nie usuneli. Organizacja się zmianiła, forum... urlop wodza... po powrocie zastałem jeszcze lepszy Legion. Taki o jaki zabiagaliśmy. Nadal dokładamy starań jak myślę każdy szczery Legionista by ten sojusz przetrwał. Takiego zacnego grona chyba nie ma w żadnym sojuszu.

PS: Co by się nie wydarzyło, moja flota NIGDY nie stanie przeciwko Legioniście. Na ZAWSZE na tym Uni razem LEGIONISCI.

PS II : Mam wenę Wkrótce to i w innej wersji i rozbudowane znajdzie się w Kronikach Jak powstał Legion

Salve


LEGION X - NIE ZAPOMINA
LEGION X - NIE WYBACZA
KU CHWALE IMPERIUM, VIVAT LEGION X

Offline

 

#13 2007-09-17 15:33:18

Valeria Messalia

Początkujący Skryba

208298
Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 15
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

No a Ja hmmm...nie pamiętam kiedy to się zaczęło  ale już dawno dostałam z mężem zaproszenie do sojuszu GIBON (który już nie istnieje) i tam rosłam w siłę poznałam Inquisitoriusa i zaczeła sie nasza znajomość GIBON zaczął umierać ratowałam go ze wszystkich sił i kiedy było już dobrze zezłomowali mnie straty były wielkie ale sie nie poddałam ale niestety po drugim razie zostawiłam OGame i dałam sobie spokój z tą grą aż do niedawna

pozdrawiam

Offline

 

#14 2007-09-17 16:29:56

TeOdOzJuSz II

Łamacz Pióra

Zarejestrowany: 2007-05-20
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dzień przystąpienia do OGame.

Ja zacząłem moja przygode z ogame gdzies w sierpniu 2006.Namówił mnie do tego Sadza i Kapsel z sojuszu BC i wstapiłem do nich ale niestety mało sie udzielali w tym soju także tylko ja i Coristo gralismy przez jakis czas sami.Nie pamietam czy Wespazjan był w BC ale kiedys do mnie zagadnął że jak by co to czy bym zmienił sojusz i po jakims czasie przystałem do Legionu.A też byłem blisko odejścia jak mnie pojechali ze trzy razy na maksa ale się nie dałem.
Pozdr

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl