LEGION X SPQR

Forum Sojuszu LEG X


#1 2007-02-10 23:59:05

Antoninus Pius

Minister Sprawiedliwości :]

status Inquisitor@jabber.au
2212471
Call me!
Skąd: blisko Gdańska
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 353
Punktów :   

pakty z UPZ

pakt z nimi miał być anulowany ze względu na brak kontaktu między naszymi sojuszami, ale dziś wynikły pewne nowe sprawy które rzuciły trochę więcej światła na tą kwestię

Najchętniej obgadałbym to na skype na konferencji, ale w nowym kompie nie dorobiłem się jeszcze mikrofonu
więc umieszczam tu, żeby była pewna przejrzystość informacji i argumentów

Okazuje się, że Marcus [i niech to zostanie między nami] jest naszym Legionistą, ale ma też drugie konto w U.P.Z. i zajmuje tam funkcje dowódcy floty.
Byłem nieco tą informacją zszokowany, bo nie przypominam sobie, żeby informował nas o tym wcześniej [choć mówi, że pisał o tym na forum].
Więc z jednej strony można mieć do niego żal o to że nie powiedział [lub nie zaznaczył tego wyraźnie] i gra na multi, a z drugiej okazuje się, że mamy bardzo ścisły związek z tym sojuszem co można by [podpisując teraz pakt militarny] w przyszłości świetnie wykorzystać [kwestie kadrowe w Legionie].

Ich dowódca siemens jest rozgarnięty i dobrze się z nim rozmawia, wieść o anulowaniu z nimi paktu o nieagresji przyjął ze spokojem i na poziomie. no i jak przystało na dobrego dowódce zaczął od razu działać - wysyłając przez ręce Marcusa - propozycje paktu militarnego, z zapewnieniem, że ewentualne różnice w uzbrojeniu nadrobią wolą walki

Nie mogę nie zauważyć także, że stawia nas to w trochę dziwnym położeniu
jeżeli rozwiążemy pakty, to Marcus i tak będzie grał i tu i tu [a jako Legionisty - nie widzę powodów żeby go wyrzucać], w razie ewentualnej - hipotetycznej wojny między Legionem a UPZ Marcus zadeklarował włączenie urlopu na obu kontach...
jeżeli natomiast podpiszemy pakty, to wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie, ale i tak jakoś dziwnie będzie ^^

Przedstawiłem sprawę obiektywnie,
swoje zdanie posiadam i powiem, jak tylko usłyszę Waszą opinię na ten temat.

Salve!


http://img294.imageshack.us/img294/1098/sygnaogame01cu8.jpg

Offline

 

#2 2007-02-11 11:57:16

Kubs

Legat

Zarejestrowany: 2006-07-18
Posty: 149
Punktów :   

Re: pakty z UPZ

Wszystko ladnie pieknie. Tylko boje sie tego multikonta. Niestety takie rzeczy wczesniej czy pozniej wychodza na jaw. Wiec szczerze - nie mam pojecia jak to rozwiazac. Nie chcialbym straty Marcusa ale multikonto to oszustwo ogame-owe i jestem jego stanowczym przeciwnikiem, niewazne czy to wrog czy przyjaciel. Co do paktow z U.P.Z sam nie wiem...laczy nas konto Marcusa w ich sojuszu ale wcale mnie to nie cieszy. Uwazam ze Legionisci powinni grac fair, jestesmy honorowa ekipa.


LEGX http://picsrv.fora.pl/images/smiles/armata_PDT_40.gif LEGX

+I HAVE COME TO SERVE+

Offline

 

#3 2007-02-11 16:34:13

Wespazjan

Legat

7627613
Call me!
Zarejestrowany: 2006-11-30
Posty: 100
Punktów :   

Re: pakty z UPZ

troche zagmatwana sprawa z tym kontem i szkoda ,że nie powiedział nic wczesniej( gdyby nie fakt podpisanego paktu z tym sojuszem można by posądzić go nawet o szpiegostwo - oczywiście czysto teoretycznie)...mi nie przeszkadza ta sytułacja ale jak Kubs napisał i tak kiedyś sprawa się rypnie bo to ma krótkie nóżki...ciekawe co by wybrał gdyby musiał dokonać wyboru...w kwesti podpisania paktu militarnego z U.P.Z jestem za.


http://images11.fotosik.pl/31/ce883d2357cf1e23.jpg

Offline

 

#4 2007-02-13 23:17:07

Antoninus Pius

Minister Sprawiedliwości :]

status Inquisitor@jabber.au
2212471
Call me!
Skąd: blisko Gdańska
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 353
Punktów :   

Re: pakty z UPZ

no dobra - czas podsumować:

Kubs jest za niezawieraniem paktów i ewentualnym dążeniem do przekształcenia ich w akademię.

Wespazjan jest za paktami i uważa że jesteśmy za słabi na posiadanie akademii.

Wszyscy jesteśmy za tym, aby nakłonić Marcusa do oddania komuś jednego z kont, aby ten stan gry wbrew regułom utrzymywał się jak najkrócej.


Ja uważam, że nowe pakty są nam niepotrzebne, gdyż chwilowe alianse można zawierać na czas jakiejś wojny lub akcji - zwykła polityka.
Jednak podejrzewam, że odmowa paktów + wymuszenie na Marcusie gry na jednym koncie mogłoby doprowadzić do odejścia jego i być może jego syna co znacznie osłabiłoby Legion jeżeli chodzi o liczebność...

Dlatego - według mnie - powinniśmy podpisać komplet paktów z nimi warunkując je pozbyciem się przez Marcusa jednego konta [choć szczerze przyznam - nie wiem jak to zweryfikować ] - lub może pod jeszcze innymi warunkami - .............. [miejsce na Wasze propozycje ]


http://img294.imageshack.us/img294/1098/sygnaogame01cu8.jpg

Offline

 

#5 2007-02-14 05:22:36

Kubs

Legat

Zarejestrowany: 2006-07-18
Posty: 149
Punktów :   

Re: pakty z UPZ

Inquisitorius napisał:

no dobra - czas podsumować:

Wszyscy jesteśmy za tym, aby nakłonić Marcusa do oddania komuś jednego z kont, aby ten stan gry wbrew regułom utrzymywał się jak najkrócej.

Jednak podejrzewam, że odmowa paktów + wymuszenie na Marcusie gry na jednym koncie mogłoby doprowadzić do odejścia jego i być może jego syna co znacznie osłabiłoby Legion jeżeli chodzi o liczebność...

Dlatego - według mnie - powinniśmy podpisać komplet paktów z nimi warunkując je pozbyciem się przez Marcusa jednego konta [choć szczerze przyznam - nie wiem jak to zweryfikować ] - lub może pod jeszcze innymi warunkami - .............. [miejsce na Wasze propozycje ]

Tak. Komplet paktów pod klauzulą że Marcus odda komuś innemu konto na U.P.Z z klauzulą że jeżeli okaże się że Marcus nadal będzie go używał, konto umieszczamy na blacklist naszego sojuszu. Można też zagrać twardo - od momentu podpisania paktów konto U.P.Z Marcusa ma włączony urlop i rozpoczęte są aktywne poszukiwania do obsadzenia go przez innego gracza. Co do weryfikacji - czas pokaże. Możemy nawet po cichu nasłać GO na kontrolę po jakimś czasie


LEGX http://picsrv.fora.pl/images/smiles/armata_PDT_40.gif LEGX

+I HAVE COME TO SERVE+

Offline

 

#6 2007-02-28 17:22:56

Antoninus Pius

Minister Sprawiedliwości :]

status Inquisitor@jabber.au
2212471
Call me!
Skąd: blisko Gdańska
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 353
Punktów :   

Re: pakty z UPZ

Marcus przedstawił mi wczoraj odpowiedź na nasze postulaty.

Mówi, że nasza decyzja tylko przypieczętowała to co już niedawno postanowił,
tzn - zostawienie konta w UPZ na rzecz gry tylko na jednym - tym w Legionie
poprosił o 2 tygodnie na uporządkowanie tamtego konta, bo miał tam bałagan z nowymi koloniami, a nie chciał go przekazywać w marnym stanie

ok - zgodziłem się na to
potem konto ma otrzymać ich lider - siemens, aby dalej je rozdysponować.

Salve!


http://img294.imageshack.us/img294/1098/sygnaogame01cu8.jpg

Offline

 

#7 2007-03-01 09:11:18

Wespazjan

Legat

7627613
Call me!
Zarejestrowany: 2006-11-30
Posty: 100
Punktów :   

Re: pakty z UPZ

no i to mi sie podoba,jego test na lojalność wobec sojuszu wypadł celująco!!!


http://images11.fotosik.pl/31/ce883d2357cf1e23.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwynajem autokarów bokser charakter tłumaczenia specjalistyczne