LEGION X SPQR

Forum Sojuszu LEG X


#1 2007-02-25 11:20:42

Wespazjan

Legat

7627613
Call me!
Zarejestrowany: 2006-11-30
Posty: 100
Punktów :   

to chyba mój koniec

Panowie,prawdopodobnie dostane bana za skrypt w ogame dajacy mozliwośc teleportowania floty z opcja zaznacz wszystko.Dzis atakował mnie Kumite i zniszczył mi flote jednak teleportacja doszła do skutku i flota stała na innym moonie.Pola zniszczeń były rw było a flota stoi.Nie zdawałem sobie chyba do końca sprawy,że to nielegalne ale przyznałem się do winy bo nie miałem złych zamiarów i intencji.Sprawę zgłosi Kumite do Go po moim przyznaniu sie do winy bo nierealnym jest teleportacja w 10 sek.Bardzo Was przepraszam bo jakby nie patrzec to skrypt,ktorego nie traktowałem jako oszustwo tylko jako udogodnienie gry.Mimo tego ,że flota ocalała nie moge grac dalej bo wiem,że zle zrobiłem i tylko przyznanie się do winy ma sens.To tylko gra wiec nie bede kombinował i oszukiwał nawet jesli nie zdawałem sobie z tego sprawy.Decyzja nalezy do GO wiec poczekam na wyrok.
Przyjeliscie mnie do sojuszu i zaufaliscie mi a ja chyba wszystko spieprzyłem przez własną głupotę.Gdyby jednak decyzja Go była inna i konto ocaleje oddam je do Waszej dyspozycji.Miło było z Wami grac i mam nadzieje ,że bede mógł się odezwac do Was na gg co jakis czas.


http://images11.fotosik.pl/31/ce883d2357cf1e23.jpg

Offline

 

#2 2007-02-25 14:19:24

Antoninus Pius

Minister Sprawiedliwości :]

status Inquisitor@jabber.au
2212471
Call me!
Skąd: blisko Gdańska
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 353
Punktów :   

Re: to chyba mój koniec

przestań pieprzyć i lamentować
jesteś częścią ekipy i częścią sojuszu
każdy popełnia jakieś błędy i nie z wszystkich zdaje sobie sprawę...
jesteśmy z Tobą zawsze i bez względu na okoliczności - na tym polega nasz sojusz mieniący siebie Dziesiątym Legionem

Jeżeli nie dostaniesz bana stałego, to jak dla mnie uczciwe by było, gdyby ta flota i tak poszła na złom [bo tak się de facto z nią stało] i przestaniesz używać tego skryptu.
jeżeli dostaniesz bana stałego -znajdziemy ci nowe konto i pomożemy w początkowej odbudowie
dużo pracy Twojej i Zeratula pochłonęło to konto, ale to jest TYLKO konto z WIRTUALNĄ flotą i budynkami, więc
ostatecznie to nie ono jest najważniejsze - ważni są ludzie...

Takie jest moje zdanie.


http://img294.imageshack.us/img294/1098/sygnaogame01cu8.jpg

Offline

 

#3 2007-02-26 00:24:48

Kubs

Legat

Zarejestrowany: 2006-07-18
Posty: 149
Punktów :   

Re: to chyba mój koniec

Ave!

Ok, przyznaje, spieprzyles sprawe z jednej strony, ale z drugiej zrobiles bardzo uczciwe, ze zglosiles sprawe do GO. Jezeli usuna Ci konto to trudno, strata jak na warunki Ogame duza, ale tez jestem za tym zeby dac Ci inne konto, Carolus Maximus zostawil calkiem niezłe.

No i nie opuszczaj nas. To przede wszystkim. Jestes jednym z nas. Cenie sobie Twoj udzial w sojuszu.

Save!


LEGX http://picsrv.fora.pl/images/smiles/armata_PDT_40.gif LEGX

+I HAVE COME TO SERVE+

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl