LEGION X SPQR

Forum Sojuszu LEG X

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2006-07-12 12:20:14

Antoninus Pius

Minister Sprawiedliwości :]

status Inquisitor@jabber.au
2212471
Call me!
Skąd: blisko Gdańska
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 353
Punktów :   

Re: Gry

Servius napisał:

No to proste Bez jednostek zaden bunkier nie wytrzyma Zawsze do canonów dodaje dark templarów, zealotów, dragonów i scouty. A jak ide na atak to zawsze staram się zostawić pare darków i scoutów .

heh
pamiętam jak kiedyś jeden gość w kafejce chciał mi wparować hordą Dragonów
'przypadkiem' wychwyciłem to swoją bazą [nie dało sie tego nie zauważyć ]
posłałem po sojusznika Protosa, a ten podstawił mi 2 controle Dark Templarów
zaatakował mój bunkier, a mój sojusznik wjechał mu od tyłu
do dziś pamiętam tą mine i zawodzenia ["k***a!!! co sie dzieje! moja armia mi pada! kto to robi! pokaż sie!"]
turlaliśmy sie ze śmiechu, a potem ruszyłem czołgami [pod ochroną Dark Templarów i Valkirii] porozwalać mu pylony - reszty można sie domyśleć ^^

innym razem na starcie do armi Terran wziąłem sobie jednego robola Zergów - grałem razem z protosem na podobną parę Marine-Protos
traf chciał, że udało mi się rozwinąć hiva i po podcięciu skrzydeł Terranowi, mój sojusznik wyciągnął protosa z bazy, a ten poszedł na odsiecz swojemu kumplowi - wtedy ja wpadłem mu do bazy - najpierw troche biednych marinsów potem koło 18 Lurkerów, na które [po zakopaniu] wjechał control siege tank'ów

miodzio - facet oczywiście zdążył wrócić i mi to rozwalić, ale ja unieszkodliwiłem mu większość obrony i strategicznych budynków - potem dostał uderzenie od 'mojego' protosa i poszedł z torbami


http://img294.imageshack.us/img294/1098/sygnaogame01cu8.jpg

Offline

 

#17 2006-07-12 13:29:27

Servius

Legionista

7087237
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 136
Punktów :   

Re: Gry

Ja jak grałem raz na zerga (wyspy ) ledewo co go rozwaliłem . Było tak że zerg się okopał w bazie (dookoła wiezyczki i sunkeny i detektory:/) a co najgorsze miał duuuużo kamikaze . Ja zmarnowałem duuużo wojska żeby się dostać do jego bazy bo mi kamikaze większość transportowców rozwalały . No i pomyślałem 1 minute i wymyśliłem że najpierw polece duuuużą ilością  moich detektorów które dużo nie kosztują więc można ich dużo zrobić . No i zaatakowałem 1 poleciały detektory i zostały rozwalone przez kamikaze (dzięki temu już nie miał ich zawiele) a potem poleciały scouty i zaczeły rozwalać 3 "wieżyczki" zergów tak żeby mało pocisków trafiło w moje DT i wszystko co lata . 5 sekund po scoutach wleciały moje transportowce z wojskiem :]. Zniszczyłem mu prawie cała baze zanim mi rozwalił całe wojsko, a następne już czekało w bazie xD. Potem następna fala i...: Winner


<<<BASS PLAYER>><<<BASS PLAYER>>><<<BASS PLAYER>>><<<BASS PLAYER>>>

Offline

 

#18 2006-07-17 15:36:50

Maximussss

Uczony

Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 149
Punktów :   

Re: Gry

w strategie za duzo nie pykam ale osobiscie od 2 lat a nawet i lekkoponad 2 gram w Medal of Honor AA Spearhead....... Pozatym w wszelkiego rodzaju giery sportowe i strzelanki...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl