LEGION X SPQR

Forum Sojuszu LEG X

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-10-30 00:08:24

Valeria Messalia

Początkujący Skryba

208298
Zarejestrowany: 2007-09-12
Posty: 15
Punktów :   

Ucieczka w 3 sekundy

Jest tu opisany sposób na ucieczke przed wrogą flotą jesli przeciwnik namierzył nas falangą
może nie wszyscy wiedzą, może sie komu przyda
opis nie mój wzięty ze strony http://rsq.wikidot.com/

Po 1 :
- na planecie na która wracamy musi byc minimum 1 statek kazdego rodzaju floty ktorej uzywamy ( jeśli wraca flota skladajaca sie z ow kr i lm to na planecie musi byc minimum 1 ow kr i lm etc. )

Po 2 :
- synchronizujemy czas systemowy z czasem ogameowym.

Po 3 :
-im szybszy net mamy tym lepiej. Jeśli zostawiono wam ze 3 sek i myslicie ze sytuacja jest beznadziejna biegnijcie do kafejki moze sie uda.

Po 4 :
- zapisujemy na jakiejś kartce czy coś dokladny czas powrotu naszej floty DOKŁADNY znaczy co do sekundy
A więc. Jeśli mamy na planecie minimum 1 statek to mzoemy wpisać ilość statków którą chcemy wyslac.Wtedy to wlasnie wpisujemy tyle statkow ile mamy na planecie + tyle ile wraca. Potem wybieramy położenie, nastepnie cel misji, ładujemy surowce i mamy 1 klik do wylotu floty. Teraz widząc czas zsynchronizowany z czasem ogame widzimy dokladnie kiedy wraca nasza flota i klikamy aby wyslac flote odrazu po powrocie. Zalecane jest doliczenie sekundy na opoznienie serwera. Jeśli klikniemy za wczesnie to wtedy niestety nie poleci flota .. Aby zsynchronizować czasy i przygotować sie do tej proby Kilka chwil przed atakiem nalezy po wylaczac wszelkie programy spowalniajace w jakims stopniu nasz internet. Wszelkie Gadulce ICQ i inne. Zostawic tylko przegladarke dsclocka ustawić tak by byl zawsze na wierzchu i pokazywal czas co do sekundy. Metoda nie jest 100% ale lepiej próbować niz patrzeć jak nasza flota jest mielona na żyletki.

Teraz opisze to na przykładzie:

Nasza flota w składzie 1.5k ow i 5k lm wraca na planete ścigana przez 20k lm i 3k ow. Nasza flota wraca i godzinie 15:15:15 a flota agresora wpada o 15:15:20. Na naszej planecie na którą wraca flota stoi 1 ow i 1 lm. 15:10 wyłaczamy wszelkie zbędne programy, o 15:14 wchodzimy w menu flota, w ilości statków piszemy 1501 ow i 5001 lm klikamy dalej
wybieramy dokad ma leciec flota, cel, pakujemy surowce klikamy stacjonuj i spogladamy na czas. Gdy dochodzi 15:15:16 klikamy dalej i z nadzieją spoglądamy w rw …..

Offline

 

#2 2007-10-30 21:12:55

Wespazjan

Legat

7627613
Call me!
Zarejestrowany: 2006-11-30
Posty: 100
Punktów :   

Re: Ucieczka w 3 sekundy

własnie w ten sposób udało mi się ocalić część floty po ataku Jotka,wybudowałem po 1 lm,kr,rec,dt,mt i miałem akurat pod ręką bombowca wpisałem całe liczby flot i teleportowałem przed wlotem...szkoda,że nie miałem surki i czasu na budowe choć 1 ow ale i tak cieszy to co wtedy zostało uratowane


http://images11.fotosik.pl/31/ce883d2357cf1e23.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl