LEGION X SPQR

Forum Sojuszu LEG X


  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Czy wiecie skąd się wziął nowy tekst na stronce sojuszu? :]

#1 2006-11-24 19:07:02

Antoninus Pius

Minister Sprawiedliwości :]

status Inquisitor@jabber.au
2212471
Call me!
Skąd: blisko Gdańska
Zarejestrowany: 2006-07-09
Posty: 353
Punktów :   

Czy wiecie skąd się wziął nowy tekst na stronce sojuszu? :]

Gadałem tu i tam na ten temat i dowiedziałem się Ciekawej drogi tego textu...

Tekst, który umieściłem na naszej stronce o historii prawdziwego Legionu dziesiątego, wziąłem z sojuszu [Legion X] na 3 serwerze gry BatlleKnight [który sam prowadzę razem z gościem, który grał na naszym uni jako 'młot na czarownice']. Młot [...] wziął ten text ze stronki Legionu X na Uni31 - z której także text na stronke wzieli ten texty członkowie Legionu X na uni41 [tego drugiego, bo pierwszy Legion X założył tam nasz dziś-nieobecny Mernikus z naszą starą gwardią z U28].
A skąd Legioniści z 31 uni wzieli ten tekst?
I tu niespodzianka... wzieli go od Legionu X SPQR z uni 28...

We are not alone...

Nie wiedziałem tego, że przed naszym Legionem był na tym uni jeszcze jeden - silny - Legion X - powstały w październiku 2005 roku.
W każdym razie gdy ja rozpoczynałem w styczniu grę - to ich już nie było...
Widocznie byli niedość [lub zbyt-]  silni, żeby przetrwać razem do dzisiaj...

Ale jedno mam powody przypuszczać...
My jesteśmy chyba najdłużej istniejącym Legionem X jaki był na tych uni...
patrzyłem dwa dni temu na Legion X na u41 - [bo tylko jeden juz tam został] wtedy byli top1 z 14 ludźmi - dziś już 5 odeszło sobie i sojusz zaczyna powoli odchodzić w niebyt...

Czy tylko my spośród tych wszystkich Dziesiątych Legionów naprawdę przywiązujemy wagę do tego pod jakim sztandarem walczymy?
Czy tylko nam bardziej zależało na własnym towarzystwie niż na punktach?
Tego nie wiem - ale historie naszych bliźniaczych sojuszy zdają się to potwierdzać...

O Dziesiątym Legionie z u28 pogadam jeszcze z Germanikiem - naszym pierwszym wodzem - może on będzie ich pamiętał, bo grał tutaj od początku i prowadził także pokrewny sojusz SPQR.

Salve!


http://img294.imageshack.us/img294/1098/sygnaogame01cu8.jpg

Offline

 

#2 2006-11-25 01:04:07

Robot Obibok

Początkujący Skryba

Zarejestrowany: 2006-10-16
Posty: 20
Punktów :   

Re: Czy wiecie skąd się wziął nowy tekst na stronce sojuszu? :]

Myślę, że historia Dziesiątego Legionu, tak jak wielu innych legionów rzymskich jest na tyle ciekawa, że mogła stać się inspiracją dla wielu wojowników nawet w wirtualnych światach. Informacje o legionach pochodzące ze źródeł historycznych są często niespójne albo wręcz sprzeczne. Taka mgła niejasności sprzyja tworzeniom się legend, a legendy to jest to, co międzygalaktycznym wojownikom dodaje nadprzestrzennych skrzydeł - i o to pzrecież chodzi


Salve!
DEUS EX MACHINA

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólne
  •  » Czy wiecie skąd się wziął nowy tekst na stronce sojuszu? :]

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl